WWW: https://tomasz-janik.pl/
Nazwa Firmy: Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik
NIP
Telefon 609 609 717
Adres Starowiejska 58
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-356


Opis:

W dzisiejszych czasach nawet, jak prowadzisz jednoosobowe przedsiębiorstwo, możesz potrzebować stałej obsługi prawnej. Po co? A choćby po to, abyś nie podpisywał niekorzystnej dla siebie umowy, a wszystkie dokumenty, jakie podpisujesz były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i nie zawierały błędów formalnych. Jest to o tyle istotne, że jeśli umowa zawiera błędy formalne, może to być podstawa do jej unieważnienia, czy do wypłaty odszkodowania.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, możesz poprosić kancelarię adwokacką o uzasadnienie danej opinii w postaci ustnej bądź pisemnej.

Rzecz jasna, taka obsługa prawna na terenie Gdyni może dotyczyć reprezentowania interesów przedsiębiorstwa w razie spraw sądowych o odszkodowanie, czy też przed Urzędem Skarbowym. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej na ten temat, to na tomasz-janik.pl uzyskasz wszystkie niezbędne informacje.


Opinie o Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Ja mam w mojej firmie obsługę prawną od początku istnienia mojej spółki i bardzo się cieszę, że wszystko jest dokładnie sprawdzone pod kątem prawnym.
Opublikowane przez: Stanisław Urbański Data: 2019-04-04 08:42:56 Ocena: 4

W Bliskiej Okolicy

"MEDAMI" Teresa Derebecka

Gdynia

FIN-EL Consulting s.c.

Gdańsk

DOWAN Sp. z o.o.

Gdańsk