WWW: https://swiatmikolaja.pl/
Nazwa Firmy: Gotowe paczki świąteczne – Świat Mikołaja
NIP
Telefon
Adres Starołęcka 149
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-361


Opis:

Na stronie internetowej swiatmikolaja.pl można zapoznać się z najważniejszymi informacjami oraz ofertą firmy specjalizującej się w przygotowywaniu okolicznościowych prezentów dla pracowników, ich dzieci czy kontrahentów. Klienci zainteresowani współpracą mogą wybierać spośród różnych atrakcyjnych propozycji zestawów, w których znajdują się na przykład słodkości, kawy i herbaty, przekąski, wyroby spożywcze, a nawet owoce. Popularnością wśród zamawiających cieszą się na pewno prezenty na Boże Narodzenie oraz jubileusze. 

Paczki świąteczne dla pracowników to ciekawy i szybki w realizacji pomysł na prezent. Każdy zestaw jest starannie zapakowywany i zabezpieczany na czas transportu do biura. Zamawiający doceniają wysoką jakość otrzymanych produktów oraz przystępne ceny złożonych zamówień.

Pracownicy z działu obsługi chętnie przygotują również indywidualne propozycje, skomponowane z myślą o konkretnej firmie. Klientami przedsiębiorstwa są między innymi prywatne spółki, urzędy, a także stowarzyszenia. 


Opinie o Gotowe paczki świąteczne – Świat Mikołaja


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Bliskiej Okolicy

Dalpo sp. z o.o.

Poznań

NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Poznań

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań