Hiszpańskie płytki łazienkowe

Data dodania: 2020-05-08WWW: https://wloskielazienki.pl/
Nazwa Firmy: MUKK Architektura Wnętrz
NIP 6842156846
Telefon 13 497 12 13
Adres Czajkowskiego 13
Miejscowość Krosno
Kod pocztowy 38-400


Opis:

Jedynym miejscem, w których można w domu naprawdę odpocząć, jest łazienka, dlatego remontując dom lub wykańczając nowy, warto zadbać, aby było to miejsce wyjątkowo eleganckie, z pewnym klimatem, który pozwoli na pełen relaks. Warto zastanowić się nie tylko nad armaturą czy wanną, ale także nad wyborem glazury i terakoty. Bardzo modne i efektowne są hiszpańskie płytki łazienkowe oferowane przez sklep z linku wloskielazienki.pl, przy których pomocy można w pokoju kąpielowym stworzyć wyjątkową atmosferę.

Bardzo modne ostatnio są duże formaty płytek, które mimo wszystko nie są zbyt grube. Technologie wykorzystywane obecnie przy ich produkcji pozwalają na tworzenie różnych struktur imitujących takie powierzchnie jak:

  • kamień w różnych odmianach,
  • drewno,
  • metal,
  • beton.

Wyglądają one dokładnie tak, jak zamierzył producent i są właściwie rodzajem nowoczesnego gresu ceramicznego, który charakteryzuje się ogromną trwałością. Osoby zainteresowane płytkami imitującymi kamień, znajdą tutaj produkty imitujące Onyx, marmur, trawertyn i kwarcyt. Można tu znaleźć płytki szare, białe czarne, a także satynowe.


Opinie o MUKK Architektura Wnętrz


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Bliskiej Okolicy

Abikon Producent

Jedlicze

PRO-music

Rzeszów

HYDRONEX

Trześń