Wypoczynek nad jeziorem - Wielkopolska

Data dodania: 2017-12-06WWW: http://kaskada-hotel.pl/
Nazwa Firmy: Kaskada Hotel&Restauracja
NIP 7822589324
Telefon 691 500 928
Adres Międzyzdrojska 37
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-453


Opis:

Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby cudownie spędzić urlop i wspaniale odpocząć. Wystarczy wejść na stronę kaskada-hotel.pl, aby dowiedzieć się, że na wyciągnięcie ręki, tuż obok wielkiego gwarnego miasta znajduje się enklawa spokoju i relaksu. Tą enklawą jest hotel Kaskada, który gwarantuje wspaniały wypoczynek nad jeziorem. Wielkopolska nie ma zbyt wielu akwenów wodnych, ale Jezioro Kierskie to jej najbardziej atrakcyjny rejon turystyczny. Można tutaj nie tylko popływać, ale także pożeglować, wędkować czy chodzić na długie romantyczne spacery po lesistych alejkach.

Dla wielu osób ważne jest także to, że kuchnia hotelowa słynie z bogatego menu, a ceny pokoi są bardzo umiarkowane. Jest to idealne miejsce zarówno dla rodzin z małymi dziećmi, jak i par, które chcą spędzić czas tylko z sobą. Szeroka piaszczysta plaża, na której nie ma tłoku, również przyciąga osoby spragnione ciszy i odpoczynku.


Opinie o Kaskada Hotel&Restauracja


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
W hotelu Kaskada spędziliśmy z narzeczonym bardzo romantyczny weekend. Fajnie było podziwiać wieczorem jezioro zza okna hotelowego.
Opublikowane przez: Nataniel Lis Data: 2019-05-16 09:40:23 Ocena: 5

W Bliskiej Okolicy

Dalpo sp. z o.o.

Poznań

NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Poznań

Lenis Sp. Z O.O

Poznań