Okna obrotowe

Data dodania: 2017-10-19WWW: https://megablach.pl/
Nazwa Firmy: MEGABLACH
NIP 899-225-83-02
Telefon 734 476 960
Adres Nyska 59-61
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-505


Opis:

Okna obrotowe dachowe są montowane wszędzie tam, gdzie właściciel mieszkania/biura/pracowni/domu chce wykorzystać dostępną przestrzeń do maksimum. Okna dają optymalne doświetlenie, pozwalają na wentylowanie pomieszczenia oraz podnoszą komfort korzystania z pokoju. Megablach jest hurtownią z Wrocławia, która proponuje wszystkim zainteresowanym klientom okna o najwyższej jakości topowych producentów. Jednym z nich jest marka FAKRO, która cieszy się uznaniem na całym świecie.

Okna zapobiegają przepuszczaniu ciepła, dzięki czemu ci, którzy wybrali najlepsze okna dachowe, zauważą znaczne oszczędności w wydatkach na ogrzewanie. Dodatkowo pokoje będą odpowiednio doświetlone, co pozwoli zaoszczędzić na prądzie. Wybór okien jest niezwykle duży, dlatego zachęcamy do odwiedzenia e-sklepu i dopasowania produktu do swoich potrzeb.


Opinie o MEGABLACH


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Okna z oferty Megablach to przede wszystkim jakość i dobre parametry w zapobieganiu stratom ciepła na budynku. Jak dla mnie trudno o lepszą na lokalnym, dolnośląskim rynku.
Opublikowane przez: nisedo Data: 2018-10-03 12:21:06 Ocena: 4

W Bliskiej Okolicy

Smaczna Paczka

Katowice

Kredens Babci Heli

Bardo

RYSOWNIA

Wrocław