WWW: http://www.tesa.com/
Nazwa Firmy: tesa tape Sp. z o.o.
NIP 7822281431
Telefon +48 61 8746 147
Adres Gnieźnieńska 32
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-021


Opis:

Dom jest miejscem, które kojarzy się z ciepłem. Jeśli potrzebujesz kupić nowe uszczelki do okien lub drzwi, to postaw na firmę TESA. To ceniony producent uszczelek do okien i drzwi, które cechuje wytrzymałość a także praktyczność. Bez problemu uszczelki od TESA wytrzymają kilka lat, a utrzymanie ich w czystości nie będzie problemem. Wystarczy je jedynie przetrzeć wilgotną szmatką i gotowe. Ponadto, oferuje również:

- taśmy montażowe,

- kleje montażowe,

- taśmy wulkanizujące.

Jeśli potrzebujesz przymocować lustro w łazience i nie chcesz niszczyć płytek, postaw na taśmę do luster od tego producenta. Charakteryzuje ją wytrzymałość i odporność na działanie wilgoci. Nie musisz się martwić, że Twoje lustro nagle runie na podłogę. W asortymencie TESA można znaleźć także korektor w taśmie, taśmy izolacyjne i silikonowe dla tych, którzy dokonują np. remontów budowlanych.


Opinie o tesa tape Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Producent uszczelek do okien tesa tape Sp. z o.o. ma w swojej ofercie nie tylko uszczelki do okien, ale również m.in. taśmy klejące czy moskitiery. Regularnie zaopatruję się w produkty tej marki.
Opublikowane przez: Kaoa Data: 2018-06-15 09:48:26 Ocena: 4

W Bliskiej Okolicy

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Dalpo sp. z o.o.

Poznań

Centrum Techniki MACRO Sp. z o.o.

Suchy Las