WWW: https://mojbrzuszek.pl/
Nazwa Firmy: Mójbrzuszek.pl
NIP 821 260 06 54
Telefon 798 025 018
Adres Młynki 15
Miejscowość Wodynie
Kod pocztowy 08-117


Opis:

Wiele kobiet uwielbia sukienki. Są panie, które nie wyobrażają sobie sytuacji, w której musiałyby zrezygnować z ich noszenia. Nawet, jeśli mowa tu o ciąży. Na szczęście, nie ma takiej potrzeby. Współczesny rynek odzieżowy daje tak wiele możliwości, iż odnalezienie idealnych sukienek na ten wyjątkowy okres, nie powinno stanowić żadnego problemu.

W celu zakupienia perfekcyjnej, na przykład, czerwonej sukienki ciążowej, warto zajrzeć na stronę internetową sklepu z odzieżą dla przyszłych mam, mojbrzuszek.pl. Panie znajdą tam rozmaite, eleganckie, sukienki, nadające się zarówno do noszenia na co dzień, jak i do założenia na nieco ważniejsze okazje.

Każda z sukienek posiada krój odpowiedni dla powiększonego brzuszka, a większość z nich, jest dodatkowo wyposażona w zamki, guziczki lub wycięcia, ułatwiające szybkie, wygodne i dyskretne karmienie piersią.


Opinie o Mójbrzuszek.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Dzięki zakupom na mojbrzuszek.pl panie będące w ciąży mogą się poczuć modnie, a wybór jest tam bogaty: od sukienek po pidżamy. Według mnie każda przyszła mama powinna zajrzeć do tego sklepu.
Opublikowane przez: sorseds Data: 2019-04-01 13:31:50 Ocena: 5

W Bliskiej Okolicy

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa

Ceglana Ściana

Żyrardów Polska

Kambion Sp. j

Czersk