Lokalizatory uszkodzeń kabli

Data dodania: 2018-06-28WWW: http://www.rdtech.pl/
Nazwa Firmy: RD Tech s.c.
NIP 123-131-27-57
Telefon 22 390 59 47
Adres Dworcowa 38
Miejscowość Piaseczno
Kod pocztowy 05-500


Opis:

Chcąc niwelować koszty związane z awarią, warto zaopatrzyć się w nowoczesne lokalizatory uszkodzeń kabli. Można je znaleźć na rdtech.pl, gdzie swoją aktualną ofertę prezentuje jedna z firm w Piasecznie. Oferuje ona szereg różnych lokalizatorów i detektorów, które mogą mieć zastosowanie w przedsiębiorstwach działających w różnych branżach np. energetycznej, budowlanej, kanalizacyjnej.

Oferuje logery szumów Enigma, dzięki którym można zdalnie kontrolować stan sieci wodociągowej. Dane można sprawdzać za pomocą przeglądarki internetowej, co na pewno jest wygodnym rozwiązaniem. Ponadto oferta obejmuje również detektory gazu, które są w stanie wykrywać nie tylko jeden, ale nawet kilka gazów jednocześnie. W ofercie dostępne są także reflektometry. Jeśli masz wątpliwości co kupić, możesz poprosić o pomoc.


Opinie o RD Tech s.c.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Lokalizatory od RD Tech to "sprytne" i nowoczesne urządzenia, gdyż pozwalają na odnalezienie uszkodzonego kabla - w bardzo krótkim czasie. Dla mnie jest to świetne rozwiązanie dla branży budowlanej czy energetycznej. ;)
Opublikowane przez: keandas Data: 2018-10-31 15:20:29 Ocena: 3

W Bliskiej Okolicy

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa

Ceglana Ściana

Żyrardów Polska

Kambion Sp. j

Czersk