Projektowanie sklepu internetowego

Data dodania: 2018-02-08WWW: https://www.aptusshop.pl/
Nazwa Firmy: Aptus.pl Sp. z o.o. Sp.k.
NIP 6342345395
Telefon 32 607 31 80
Adres Grunwaldzki 8
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-950


Opis:

Planujesz otworzyć własny sklep internetowy, ale nie zdecydowałaś jeszcze, na jakim serwerze? Hosting na serwerach aptusshop.pl wychodzi bardzo przystępnie cenowo. Dla sklepów do 1000 produktów roczny abonament wynosi ok. 400 złotych. Większe sklepy zaś mają prawo do negocjacji cen.

Rekomendowana firma oferuje swoim klientom również projektowanie sklepu internetowego lub przeniesienie już istniejącego sklepu na swoje serwery na preferencyjnych warunkach.

Jeśli już decydujesz się na tworzenie e-sklepu od podstaw, to specjaliści z rekomendowanej firmy radzą, aby zastanowić się nad kilkoma kwestiami.

Oczywiście dobrze jest rozpoznać swoje środowisko, określić grupę docelową swoich klientów i znaleźć niszę na rynku. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że sklepów w sieci jest teraz bardzo dużo, znalezienie niszy może być trudne. Czym więc Twój sklep może się wyróżniać na tle konkurencji? Dobry asortyment sklepu i funkcjonalna strona są ważne, ale niemniej ważny jest wybór odpowiedniej nazwy i domeny. Tu liczy się pomysłowość, ale bez przesady, najlepiej niech to będzie coś, co nawiązuje do sklepowego asortymentu.


Opinie o Aptus.pl Sp. z o.o. Sp.k.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Bliskiej Okolicy

Club 99

Katowice

GlassForm

Dąbrowa Górnicza

AQUAWIERT

Miedzybrodzie Bialskie